Organic Soap Eukalyptus, 60 ml with organic Eucalyptus oil € 4.99 (€ 83.17/l)incl. VAT, excl. shipping
Organic Soap Peppermint, 60 ml with organic Peppermint oil € 4.99 (€ 83.17/l)incl. VAT, excl. shipping
Organic Soap Zitrus, 60 ml with organic Citrus-Orange-Oil € 4.99 (€ 83.17/l)incl. VAT, excl. shipping
Organic Soap Peppermint, 475 ml with organic Peppermint-Oil € 18.99 (€ 39.98/l)incl. VAT, excl. shipping
Organic Soap Zitrus, 475 ml with organic Citrus-Orange-Oil € 18.99 (€ 39.98/l)incl. VAT, excl. shipping
Organic Soap Peppermint, 240 ml with organic Peppermint-Oil € 12.99 (€ 54.13/l)incl. VAT, excl. shipping
Pure natural soap lavender, 140 g with organic Coconut oil € 6.99 (€ 49.93/kg)incl. VAT, excl. shipping
Pure Natural Soap Peppermint, 140 g with Organic Peppermint Oil € 6.99 (€ 49.93/kg)incl. VAT, excl. shipping
Pure natural soap almond, 140 g with natural Almond Aroma € 6.99 (€ 49.93/kg)incl. VAT, excl. shipping
Organic Soap Zitrus, 240 ml with organic Citrus-Orange-Oil € 12.99 (€ 54.13/l)incl. VAT, excl. shipping
This product is currently out of stock. Bodylotion Patchouli-Lime, 240 ml with Jojoba and Avocado oil € 14.90 (€ 62.08/l)incl. VAT, excl. shipping
Bodylotion Lavender Coconut, 240 ml with Jojoba and Avocado oil € 15.95 (€ 66.46/l)incl. VAT, excl. shipping