This product is currently out of stock. Practical Dispenser Pump for Fair Squared glass bottles € 1.90incl. VAT, excl. shipping
This product is currently out of stock. Traegi Nail Polish, 12 ml 90% from vegetable raw materials € 19.95 (€ 1,662.50/l)incl. VAT, excl. shipping
Toothpaste in a glass, White with Fluoride with Sage and Mint Oil € 7.95 (€ 79.50/kg)incl. VAT, excl. shipping
Light Body lotion Lime in a glass with Olive Oil From € 5.95 (From € 119.00/l)incl. VAT, excl. shipping
Body Soap Coconut Peeling, 160 g, 160 g with Coconut oil € 9.90 (€ 61.88/kg)incl. VAT, excl. shipping
Body Soap Apricot for sensitive skin, 160 g with Apricot Oil € 9.90 (€ 61.88/kg)incl. VAT, excl. shipping
Yasmin Nail Polish, 12 ml 90% from vegetable raw materials € 19.95 (€ 1,662.50/l)incl. VAT, excl. shipping
This product is currently out of stock. Foot Freshener Lime in a glass, 50 ml with Argan Oil € 7.95 (€ 159.00/l)incl. VAT, excl. shipping
Solid Shaving Soap, Shea Butter, 80 g with Shea Butter € 12.99 (€ 162.38/kg)incl. VAT, excl. shipping
Shea Body Butter in a glass, 100 ml with Shea Butter & Olive Oil € 9.99 (€ 99.90/l)incl. VAT, excl. shipping